ZORGANIZOWALIŚMY

PONAD 30 OBÓZÓW

SPORTOWO-REKREACYJNYCH

STARTUJEMY W ZAWODACH MIĘDZYNARODOWYCH

NA CAŁYM ŚWIECIE

WYCHOWALIŚMY PONAD

2000 ADEPTÓW

WYTRENOWALIŚMY

WIELU MISTRZÓW POLSKI,

EUROPY I ŚWIATA

KLUB SPORTOWY DRAGON

TO 59 POSIADACZY

STOPNIA MISTRZOWSKIGO

  • Jacek Wąchała  VI Dan

  • Artur Osuchowski V Dan sekcja Częstochowa

  • Tomasz Bejm IV Dan sekcja Olsztyn

  • Zdzisław Synoradzki IV Dan sekcja Olsztyn

  • Marcin Szecówka III Dan sekcja Bielsko-Biała

  • Patryk Bejm III Dan sekcja Olsztyn         

  • Jakub Kosowski II Dan sekcja Częstochowa

  • Łukasz Krzemiński II Dan sekcja Koniecpol   

  • Paula Piotrowska II Dan sekcja Koniecpol       

  • Rafał Zjawiński I Dan sekcja Olsztyn      

  • Marcin Surowiec I Dan sekcja Janów    

  • Sławomir Surowiec I Dan sekcja Janów 

  • Marcin Siut I Dan sekcja Koniecpol

  • Martyna Kisiel I Dan sekcja Olsztyn       

  • Eryk Kopan I Dan sekcja Częstochowa

  • Kamila Kubis I Dan sekcja Janów             

  • Tymoteusz Szwej I Dan sekcja Olsztyn

  • Catherine Piotrowska I Dan sekcja Koniecpol   

  • Magdalena Kowalczyk I Dan sekcja Koniecpol

  • Tomasz Hajduk I Dan sekcja Częstochowa 

  • Grzegorz Woźniak I Dan sekcja Olsztyn 

  • Iga Ptak I Dan sekcja Koniecpol

  • Kamil Badura I Dan sekcja Janów 

  • Łukasz Stefanik I Dan sekcja Olsztyn     

  • Marlena Lech I Dan sekcja Janów

  • Paweł Chmielarski I Dan sekcja Częstochowa

  • Karina Szczepanek I Dan sekcja Janów

  • Artur Wala I Dan sekcja Bielsko-Biała 

  • Iwo Wojciechowski I Dan sekcja Bielsko-Biała 

  • Anna Wandzel I Dan sekcja Bielsko-Biała

  • Maciej Ficyk I Dan sekcja Bielsko-Biała

  • Michał Hajduk I Dan sekcja Częstochowa 

  • Krzysztof Wąchała I Dan sekcja Częstochowa

  • Szymon Turski I Dan sekcja Olsztyn

  • Martyna Biernacka I Dan sekcja Bielsko-Biała

  • Ewelina Wąsek I Dan sekcja Koniecpol

  • Mariusz Wąsek I Dan sekcja Koniecpol 

  • Ewa Gancarczyk I Dan sekcja Bielsko-Biała 

  • Kamil Radecki I Dan sekcja Olsztyn

  • Kamil Starczewski I Dan sekcja Częstochowa 

  • Paulina Starczewska I Dan sekcja Częstochowa

  • Jakub Derejczyk I Dan sekcja Koniecpol

  • Karolina Dziura I Dan sekcja Koniecpol

  • Kacper Derda I Dan sekcja Mstów

  • Tomasz Slian I Dan sekcja Bielsko-Biała

  • Rafał Adamiec I Dan sekcja Bielsko-Biała

  • Laura Środowska I Dan sekcja Bielsko-Biała

  • Alicja Slian I Dan sekcja Bielsko-Biała

  • Jakub Giżycki I Dan sekcja Bielsko-Biała

  • Maria Bojarska I Dan sekcja Koniecpol

  • Julia Bulska I Dan sekcja Janów

  • Katarzyna Stolarska I Dan sekcja Olsztyn 

  • Paulina Węgrzyn I Dan sekcja Bielsko-Biała

  • Dawid Pastuszak I Dan sekcja Bielsko-Biała

  • Laura Ochman I Dan sekcja Bielsko-Biała

  • Kacper Bąk I Dan sekcja Bielsko-Biała

  • Krzysztof Górecki I Dan sekcja Bielsko-Biała

  • Magdalena Tomalska I Dan sekcja Olsztyn

  • Kaja Bobrowska I Dan sekcja Koniecpol

W poniższych linkach przedstawiamy Galerię Sław Klubu Sportowego Dragon

Seniorzy i Juniorzy na Grand-Prix Polski